3 využití LED panelů. Hodí se do lékáren i na veletrhy

3 využití LED panelů. Hodí se do lékáren i na veletrhy

12.8.2021

3 využití LED panelů. Hodí se do lékáren i na veletrhy

Klasické informační tabule, reklamní letáky nebo úřední desky z kovu, skla a polystyrenu se už zkrátka nenosí. Zelenou mají naopak inovace, které se postupně zařazují do našich životů. Důkazem toho jsou LED panely, se kterými jsme se ještě nedávno nesetkávali prakticky nikde. Ale dnes? Dnes stojí v nejedné obci nebo nejednom městě a slouží jako takové digitální úřední desky. Nabízí čtyřiadvacetihodinový informační servis a nabízí nekonečně mnoho prostoru pro publikování aktualit a zpráv. Ovšem tím využití digitálních panelů teprve začíná. 

Společník na veletrzích

Nejen obce a města mohou využít digitální panely ve svůj prospěch. Je to skvělá investice i ve světě byznysu. Nejedna firma ocení mít tohoto inovativního společníka s sebou třeba na pracovních veletrzích, kde se hledají ideální pracovníci nebo naopak kde se touží o navázání nových obchodních vztahů. 

Zatímco dříve oblíbené roll-up bannery dokáže sfouknout i sebemenší větřík, LED panely jsou stabilní a mohou prezentovat cokoliv si jen budete přát. A pokud budete chtít slovní spojení nebo prezentaci změnit, uděláte to na pár kliknutí. Roll-up banner by se musel objednat celý znovu. 

Do čekáren u lékařů

Doktoři jsou osoby, které chtějí udržovat neustálý kontakt se svými pacienty. A chtějí je také udržovat neustále v obraze. Proto se hodí, aby do své čekárny pořídili digitální panely, jež budou sloužit (podobně jako ve městech a obcích) jako neutichající servis. Budou oznamovat změnu v otevírací době, informovat o ceníku služeb a také přispívat do rubriky ,,aktuality”, čímž informují pacienty o plánované nepřítomnosti lékaře. 

Také může obsahovat kontaktní údaje či další důležité informace, které by se na webu hledali jenom stěží. 

Do restaurací a hospod

Podobného informačního rázu mohou být LED panely také v hospodách a restauracích. Také mohou informovat o otevírací době, ale také o aktuálním menu nebo o tom, kdy se plánuje nějaká skvělá akce ve formě hudebního večera nebo drinků za polovic.

Zpět na stránku blog