Půjčovna digitálních panelů

Novinkou je nyní možnost zapůjčení digitálního panelu, který můžete použít na jednodenních nebo vícedenních konferencích či veletrhu. Jedná se moderní digitální LED panel, který zaujme na desítky metrů daleko a v blízkosti přitáhne pozornost. Na digitální panel můžete jednoduše prezentovat jakýkoliv obsah od fotek, videí, slidů, PDF a powerpoint prezentací a vše co vás napadne. Co je hlavní, tak tento obsah můžete jednoduše měnit, ovládat a přizpůsobovat podle toho, co uznáte za vhodné kdykoliv.

Každá věc má dnes svou inovaci, své modernější já. To platí i o klasických roll-up bannerech nebo informačních tabulích, respektive o reklamních stojanech, s nimiž jste se mohli setkávat před lety třeba na konferencích, veletrzích nebo v nákupních centrech a galeriích. Žijeme však v moderní době, a tak se dalo předpokládat, že moderní inovace zmíněných reklamních věcí přijde brzy. A přišla - už jste slyšeli o digitálních panelech?

Digitální panely jsou moderní vymožeností, která se stala trendem 21.století. Jsou typické svou jednoduchostí, moderním vzhledem, rychlým zpracováním dat i rychlým zobrazením obsahu. Mohou zdobit jakékoliv vnitřní i venkovní prostory, kde je možnost připojit panel k internetu. Dejte proto sbohem klasickým roll-up bannerům, které je třeba nechat vyrobit v reklamních agenturách, tiskárnách a podobných firmách. Neinvestujte do reklamních stojanů, které jsou nepraktické, nemoderní a doslova staromódní. Zaujměte s digitálními panely.

Digitální panely vyrábíme klientům na míru. Obrovskou výhodou je, že si je můžete půjčit čili nemusíte si je hned kupovat, pokud si jimi nejste ještě stoprocentně jisti. Výhod však má LED panel vícero.

Jaké jsou výhody digitálních LED panelů?

Pokud potřebujete moderně prezentovat firmu na veletrhu nebo na konferenci, zaujmete rozhodně díky reklamním panelům. Budete v porovnání s ostatními jiní, většina lidí stále sází na zmiňované roll-up bannery nebo klasické reklamní stojany či informační tabule. Jenže takové jsou opravdu out, digitální panely jsou to, co je v módě.

Kromě toho, že je možné je vyrobit na míru a že je možné si je pro začátek půjčit, pokud o nich stále ještě váháte, je jejich další výhodou komfortní výměna obsahu. Obsah může být složen z mixu všeho, jinými slovy může obsahovat jak videa, slide, tak prezentace nebo PDF soubory. Na LED panelu je možné zobrazit cokoli přes vzdálenou zprávu třeba z mobilního telefonu nebo z počítače, ihned se pak informace objeví na digitálním panelu.

Pro koho jsou digitální panely vhodné?

S digitálními panely zaujměte třeba na konferenci nebo veletrhu, kde potřebujete moderně propagovat a prezentovat svou firmu. Využití si však najdou i v nákupních centrech, galeriích nebo třeba v čekárnách u lékařů. Digitální panely mohou nahradit prastaré tabule a stojany i na městských úřadech či na nádražích.

Už žádné návštěvy tiskáren a reklamních agentur, kde zdlouhavě popisujete, jak by banner měl vypadat. S digitálními panely to jde snadno a hravě. Buďte jiní, buďte moderní díky LED panelům!

 

Ceník půjčovné

Krátkodobé půjčovné LED panelů
Vratná kauce 25.000,- Kč
Cena 3.000,- Kč / den / ks
Doprava 10,- Kč / km

 

Ceník software

Našim zákazníkům umíme vyrobit interaktivní obsah na míru, dle požadavku klienta.

Výroba prezentace na míru
Cena 10.000,- Kč

Největší půjčovna LED panelů na Moravě

Kontaktujte nás

Uvažujete o koupi nebo pronájmu LED PANELŮ? Napište nám a my se s vámi spojíme.